Perakende 750 TL ve Üzeri - Toptan 10.000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Perakende 750 TL ve Üzeri - Toptan 10.000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Perakende 750 TL ve Üzeri - Toptan 10.000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Perakende 750 TL ve Üzeri - Toptan 10.000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

ROYAL CANIN STARTER MOUSSE 195 GR

  • Ürün Kodu: 407700195
  • Barkod: 407700195
  • Marka: ROYAL CANİN
  • Stok: 20+
  • 79,00 TL
  • Aynı gün kargoda!
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Güvenli Alışveriş
Yavru köpekler doğal olarak annelerinin yeme alışkanlıklarını taklit eder ve onun yediği yemeğin aynısını ararlar. Başlangıç ​​köpüğü, zorlu gebelik ve emzirme döneminde dişi köpeğin gereksinimlerini karşılamak ve anne sütünden katı gıdaya geçiş sürecinde yavruya yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiştir.


Çok küçük yavru köpeklerin güçlü ve sağlıklı büyümelerini sağlamak için en başından doğru beslenmeleri önemlidir. Başlangıç ​​köpüğü, annenin gebeliğin son 1/3'ünden emzirme dönemine kadar artan enerji ve beslenme ihtiyaçlarını ve sütten kesimden 2 aya kadar çok küçük yavru köpekleri desteklemek üzere formüle edilmiştir. Anne sütünden katı mamaya geçiş, yavru köpeğin hayatında zor bir dönem olabilir. Başlangıç ​​köpüğü, sütten katı gıdaya geçişi kolaylaştıran çok ince bir köpük dokusuna sahiptir. Ayrıca yavru köpeğin mamasını yemesini ve sağlıklı gelişimi için gerekli tüm besin desteğini almasını sağlamak için oldukça lezzetlidir. Çok küçük yavru köpeğin sindirim kapasitesi tam potansiyeline ulaşmamıştır, bu da gevşek dışkıya neden olabilir. Başlangıç ​​köpüğü, vücut tarafından kullanılan proteini artırmaya ve kolona giden sindirilemez proteini azaltmaya yardımcı olarak dışkı kalitesini iyileştirmeye yardımcı olmak için düşük sindirilebilir proteinler (LIP'ler) dahil olmak üzere yüksek oranda sindirilebilir bileşenlerle formüle edilmiştir.


 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 15:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...